Töötuba - personalihindamise detailid - teooria ja praktika


Koolituse presentatsioonid:

Meetodid ja nende kasutamine 17 01 13.pdfKüsimustike koostamine ja küsimustike tüübid 17 01 13.pdfHindamissysteemi juurutamine.pdfTolgendamine ja talendijuhtimine.pdf

Tahvlilt: Pildid.rar

Mõned pildd:Toimumise aeg ja koht: 17.01.2013, Meriton Grand Conference & Spa Hotel Tallinn, hommikukohv alates 9.00, algus 9.30.

Kaart ja juhised

Personalihindamisest on kasu kogu ettevõtte tulemuslikkuse kasvule ning see on sinu jaoks spetsiaalse keskkonna kasutamisega lihtsaks tehtud – hindamine on juhi tööriist ja seda saab teha kiirelt, lihtsalt.

Töötuba on mõeldud personalijuhtidele ning personalitööst huvitatud juhtidele selleks, et saada ajakohane ülevaade Eestis kasutatavatest ja laiemalt tuntud personalihindamise meetoditest ning valdkonnas kasutatavatest parimatest praktikatest.

Teemad:

TÄPSEM KAVA: Koolitus_17012013_kava.pdf

Töötuba aitab kaasa Sinu organisatsioonile sobivate hindamismeetodite valimisel ning annab kindluse hindamissüsteemi rakendamiseks. Kui oled tegutsev praktik saad vahetada mõtteid kolleegide ja ekspertidega ning olla kindel oma valikutes.

Töö vorm:  loeng, arutelud, kogemuste vahetamine.
Osalejad:  personalijuhid, juhid, personaliküsimustega tegelevad büroo- ja haldusjuhid.
* Kasutatakse näiteid Upsteem.com süsteemist.

Registreerimine:

Soodusregistreerimine kuni 04.01.2013 hinnaga 130.- € + km

Soodushind kehtib ka juhul, kui ühest organisatsioonist osaleb rohkem kui 1 töötaja.

Registreerimine alates 05.01 kuni 15.01.2013 hinnaga 150.- € + km

Hind sisaldab hommikukohvi, kahte kohvipausi ja lõunapausi.

Täiendavad küsimused: Karl Laas  GSM 53 468 213 karl.laas@upsteem.com 


Koolitajad:

Kuna tegemist on töötoaga on oma kogemustega koolitajateks ka kõik töötoas osalejad.Riina Rohelaan

HR konsultant
HR Outsourcing OÜ
GSM +372 51 62 028 
riina@hro.ee

Riina on aastaid töötanud eraettevõtluses personalijuhina ning viimased 11 aastat konsulteerinud era- ja avalikke organisatsioone  töökorralduse, personalijuhtimise ja motivatsioonisüsteemide ehitamise vallas. Riina on ka tunnustatud koolitaja ja õppejõud. Riina konsulteerib organisatsioone personalihindamise ja hindamissüsteemide rakendamise vallas. 
Karl Laas
Karl Laas

Arendustegevused
Upsteem.com Juhatuse liige, asutaja
GSM +372 53 468 213
karl.laas@upsteem.com
Skype: karl_laas

Karl on hariduselt jurist ning omandanud laialdase töökogemuse nii era- kui ka avalikus sektoris. Töö käigus on tulnud juhtida suuri meeskondi ning koordineerida erineva mastaabiga muutuste läbiviimise projekte üle mitme organisatsiooni, kaasates ja juhtides iniesi. Karl on praktik ning asjatundja talendijuhtimissüsteemide alal.

Liitu uudiskirjaga

Valik kliente: