Meie inimesed

persona
Karl Laas
Co-founder, CEO
+372 53 468 213
Skype: karl_laas
LinkedIN
WWW

Täpsemalt:

Karl on pühendunud ettevõtja ja ärikonsultant. Upsteemis vastutab Karl konsultatsiooniteenuse, äri arendamise ja IT ning müügi vahelise koostöö toimimise eest.  Karl on erialalt jurist ja töötanud avalikus sektoris mitmetel juhtivatel ametikohtadel Justiits- ja Siseministeeriumis. Sellele lisaks kirjutab Karl blogiartikelid talendijuhtimise ja HR tehnoloogiate valdkonnas. Karl on ka HRConf nimelise konverentside sarja üks eestvedajaid ja asutajaid.
persona
Birgit-Kai Kiuru
Projektijuht

Täpsemalt:

Birgiti tõi Upsteemi ühendatud huvi personalijuhtimise ja IT-lahenduste vastu ning täna veab ta meie  suurkliendiprojekte. Ta omab varasemat personalitöö kogemust suurtest äriorganisatsioonidest ning avaliku sektori IT-st. 
persona
Vilma Simaitiene
Projektijuht ja müügispetsialist Leedus
+370 8684 01758
Skype: vilma.simaitiene
LinkedIN

persona
Endel Hango
konsultant, koolitaja

Täpsemalt:

Endel Hango on riiklikku kutsekvalifikatsiooni omav suhtlemistreener ja konsultant, ja konsultantide kutsehindaja. Endel aitab arenduskonsultandina muudatusi juhtida. Koostöös Upsteem.comiga on Endel läbi viinud rahulolu uuringuid, 360 kraadi tagasisideuuringuid ning meeskonnaküsimustikke. Samuti on Endel Upsteem.comi meeskonda coachinud.
Loe lisaks ...
persona
Saulius Jovaisas
Äripartner Leedus
+370 698 01171
Skype: saulius.jovaisas

Liitu uudiskirjaga

Mõned meie kliendid: