Personalihindamise detailid - Upsteem.com uudiskiri.

Kutsume oma olemasolevaid ja uusi kliente osalema personalihindamise töötubades. Töötoad on mõeldud personalijuhtidele ja juhtidele selleks et uuendada teadmisi hindamissüsteemide üle ning jagada oma parimaid kogemusi. Ühtlasi avaldame novembris ajakirjas Personali Praktik ilmunud artikli personalihindamissüsteemidest - sellistest nagu ka Upsteem.com. Head lugemist!

Töötuba juhtidele ja personalijuhtidele:

Personalihindamise detailid - teooria ja praktika


Tiiu. Eesti Nukuteatri muuseumi vanim nukk. Vaata täpsemalt:
http://www.nuku.ee/muuseum/ekspositsioon/ 

Upsteem.com korraldab koostöös HRO OÜga (konsultant Riina Rohelaan) personalijuhtidele ning personalitööst huvitatud juhtidele töötoa selleks, et saada ajakohane ülevaade Eestis kasutatavatest ja laiemalt tuntud personalihindamise meetoditest ning valdkonnas kasutatavatest parimatest praktikatest.

Teemad:

  • Personalihindamise meetodid
  • Hndamisküsimustike koostamine
  • Hindamissüsteemi juurutamine ja kommunikatsioon
  • Personalihindmise automatiseerimine
  • Hindamistulemuste tõlgendamine
  • Talendijuhtimise 3 põhimõtet

Töötoad toimuvad Tallinnas, Meriton Grand conference & Spa Hotellis:

19.12.2012 algusega 9.00, Soodusregistreerimine 130.- € + km > LOE TÄPSEMALT 

17.01.2013 algusega 09.30 Soodusregistreerimine 130.- € + km > LOE TÄPSEMALT


Inimeste arendamine tarkvara abil

Tekst: ANU VARBLANE 
Advisio OÜ turu-uuringute konsultant. 
November 2012, ajakiri Personali Praktik

Personalitöö juhtimine spetsiaalsete tarkvaralahenduste abil ei ole uus nähtus. Asjaomaseid süsteeme on üleilmselt ehitatud 1990-ndate keskpaigast ning täiendamisel ei ole lõppu näha. Personalitöö lahendusi luuakse sel põhjusel, et tavapärane raamatupidamis- või personalihalduse tarkvara ei vasta personalijuhtimises olulistele sisulistele küsimustele: milline on konkreetse töötaja või grupi võimekus ülesannetega hakkama saada? Millisel tasemel eesmärgid täidetakse? Milline on töötajate omavaheline läbisaamine ning sisekliima? Jne. Talendijuhtimise lahendused koondavad arenguvestluste ning uuringute käigus kogutud informatsiooni, teevad selle leitavaks ja analüüsitavaks.

LOE TÄPSEMALT... 


Ole kursis!

Facebook

http://facebook.com/upsteem Laigi meid ja ole kursis jooksva info ning uuendustega meie FB leheküljel! Jagame ka viiteid valdkonnas olulistele artiklitele.
Upsteem BLOG RSShttp://www.upsteem.com/uudised/ Meie blogi kaudu pääsed ligi täpsematele üevaadetele talendijuhtimise tehnoloogiatest ja süsteemi uuendustest.

Küsi tootetutvustust ja hinda!

Upsteem pakub rohkelt võimalusi tagasisideks ja personalitöö korralduseks ning organisatsiooni teabekorralduse juhtimiseks! 

Küsi täpsemalt võimaluste kohta...

Email again:Otsi blogist:
Küsin täpsemalt! Kontakt:


Karl Laas
CEO ja co-founder
+372 53 468213
karl.laas@upsteem.com
Skype: karl_laas
 

Liitu uudiskirjaga

Oleme koostööd teinud: