Kuidas kasutada ühte ankeeti mitmes organisatsioonis?

Tõenäoliselt on selliseid ametikohti mitmeid, mis on olemas enamikes organisatsioonides, näiteks sekretär või assistent. Tõenäoliselt on ka selliste ametikohtade eesmärgid ja nõuded erinevates organisatsioonides üsna sarnased. Kui Sinu hallata on mitmes organisatsioonis personalijuhtimise valdkond, siis Upsteem.com pakub mugavat võimalust kasutada kord koostatud personalihindamise või arenguvestluse ankeeti mitmes Sinu poolt hallatavas organisatsioonis.
Kuidas? Sellest täna kirjutangi... 
Personalihindamise ja arenguvestluse ankeetide koostamine toimub Personalihalduse moodulis (loe selle kohta täpsemalt siit). Kõikidel ankeetidel on lisaks küsimustiku osale ka sissejuhatav üldiste seadete sektsioon ja seal saabki määrata, millistes Sinu poolt hallatavates organisatsioonides see ankeet hindamistel või arenguvestlustel kasutatav on. 
Alustades uue ankeedi koostamist või avades muutmiseks olemasoleva ankeedi, avataksegi vaikimisi üldiste seadete määramise vaade. Kui Sinu hallata on enam kui üks organisatsioon, siis lisaks ankeedi pealkirja, tüübi ja keelte määramisele kuvatakse ka sektsioon Organisatsioonid. Vaikimisi on alati kuvatud see organisatsioon, mille vaatest ankeeti koostatakse ja rippmenüüst saab lisada hallatavate organisatsioonide seast teisi organisatsioone, kus seda ankeeti veel kasutada saab. Ankeet on seejärel nähtav Personalihalduse moodulis kõikide määratud organisatsioonide vaadetes:
  • KÜSIMUSTIKUD tab'il loetelus ja
  • hindamise/arenguvestluse algatamisel rippmenüüs ankeetide valikus.

Ankeedi organisatsiooni juures kasutamisest loobumine on veelgi lihtsam! Ava ankeet selle organisatsiooni vaatest tab'ilt KÜSIMUSTIKUD, kus Sa soovid seda ka edaspidi kasutada ja eemalda prügikasti ikoonile klikkides organisatsioon(id), kus Sa ankeeti enam kasutada ei soovi: Head kasutamist! 

Kommenteeri:

Email again:Otsi blogist:
Küsin täpsemalt! Kontakt:


Karl Laas
CEO ja co-founder
+372 53 468213
karl.laas@upsteem.com
Skype: karl_laas
 

Liitu uudiskirjaga

Oleme koostööd teinud: