CEO Karl Laas

Karl on pühendunud ettevõtja ja ärikonsultant. Ta on üks Upsteem.com asutajatest ja selle tegevjuht. Samuti on Karl HRCONF konverentsisarja asutajatest. Karl on pühendunud inimeste arendamise, juhtimise ja personalijuhtimise tehnoloogiate fänn. Ta on sage külaline rahvusvahelistel HR tehnoloogia üritustel nagu HRTech world või Learning technologies. Karl teab, mis parasjagu HR tehnoloogiates toimib ja millest maailma tasandil räägitakse.

Upsteemis keskendub Karl uute klientide leidmisele ja äri arendamisele. Muidugi on tema kirg ka süsteemi analüüs ja uute funktsioonide väljamõtlemine. Juhtimiskohustuste kõrvalt on selleks aga kõigeks järjest 

Karl on tulnud personalitöö juurde läbi juhtimise. Erialalt on Karl jurist ja töötanud avalikus sektoris mitmetel juhtivatel ametikohtadel Justiits- ja Siseministeeriumis. Muuhulgas on Karl olnud E-toimiku projektijuht ning viinud läbi maavalitsuste raamatupidamise tsentraliseerimise. Karl on pälvinud nii sise- kui rahandusministri aukirja Siseministeeriumi haldusalas Euro juurutamise eest. Lisaks on Karl osalenud ka mitmetes suuremahulistes analüüsiprojektides nagu näiteks Riigi Maja projekti loomine koostöös Civitta-ga.


Karl on ka blogija ja HR Tehnoloogiate eestkõneleja. Ta on avaldanud artikleid nii Personali Praktikus kui erinevates blogides, mida on kajastatud ka valdkonna portaalis personaliuudised.ee.


Loe täpsemalt:
https://www.linkedin.com/in/karl-laas-7565a517Liitu uudiskirjaga

Oleme koostööd teinud: