360 kraadi tagasiside katseajal

Protsessikirjeldus


Miks kasutada 360 kraadist tagasisidet katseajal? Head põhjendused saad artiklist: Tulevikku vaatav tagasiside katseajal võib päästa hea töösuhte.

Loe Täpsemalt 360 kraadisest tagasisidest Wikipediast.

 

Kui soovid tutvuda katseaja tagasiside näidisankeediga ja küsimustega lae näidis alla siit.

Kui oled otsustanud parandada oma organisatsiooni sisseelamise ja tagasiside protsesse ning soovid kasutada värbamisjärgset 360 kraadist tagasisidet, käitu järgmiselt:

1.       Lae  alla näidistabel andmesisestuseks siit. Täida see oma organisatsiooni ja kõikide tagasiside andjate rollidega. Esimesel lehel on miinimum andmetega tabel - asenda seal andmed oma organisatsiooni omadega.

2.       Edasta andmetabel oma CV Online kliendihalduri kaudu UpSteem.com-ile.

3.       Juhul kui soovid muuta ankeedi küsimusi või saada vastavat konsultatsiooni pöördu selleks UpSteem.com poole kas läbi oma kliendihalduri või Tel. 6007 100 või support@upsteem.com, märksõna: CVOnline360.

4.       Mõtle läbi, millal soovid katseaja tagasisidet alustada ning kui ruttu soovid koguda vastused.

5.       Mõtle läbi, kas ja kuidas hoiatad tagasiside andjaid kogutavast tagasisidest ette. UpSteem.com süsteem saadab automaatselt kõikidele tagasiside andmises osalevatele inimestele e-maili vastamisankeedi lingiga – on parem, kui see ei tule inimestele üllatusena.

6.       Mõtle läbi, kas lõpptulemused vajavad toimetamist enne nende edastamist tagasiside saajale ning kuidas toimub kogutud tagasiside edastamine töötajale. Meie praktikas on parimaks viisiks ühine vestlus töötaja, tema otsese juhi ning personalijuhi osalusel.

7.       Mõtle läbi, kas vajad edaspidi ligipääse oma töötajate kohta käivatele tagasidie-ankeetidele UpSteem.com keskkonnas.

 

Täiendavate küsimuste puhul palun helista Tel. 6007 100 või kirjuta support@upsteem.com, märksõna: CVOnline360.Võta kontakt! 


Küsin pakkumist!

Liitu uudiskirjaga

Oleme koostööd teinud: